Hanhai Industry Co, Ltd

Seni ilk biz koyduk. Ve seni önde tut.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Hanhai Industry Co., Ltd

Teslim süresi hızlı ve çok önemlidir: gönderilen ürünler her zaman siparişle eşleşir. Onlara güveniyorum çünkü onlarla hiç hayal kırıklığına uğramadım.

—— Gül

Bu karşılıklı işbirliği yaklaşık 4 yıl sürecek ve sağladıkları hizmeti kabul etmeleri beklenir. İşbirliğimiz uzun yıllar sürecek.

—— m *** k

Ben sohbet şimdi

Hanhai Industry Co., Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hanhai Industry Co., Ltd Hanhai Industry Co., Ltd Hanhai Industry Co., Ltd Hanhai Industry Co., Ltd Hanhai Industry Co., Ltd Hanhai Industry Co., Ltd Hanhai Industry Co., Ltd Hanhai Industry Co., Ltd Hanhai Industry Co., Ltd Hanhai Industry Co., Ltd
Microcrystalline alumina balls Microcrystalline alumina balls

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Batı Avrupa
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Markalar : H, H, WTJ TS
No. Çalışanları : >730
Yıl kurulan : 2014
İhracat p.c : 60% - 70%

Taosheng Grubu'nun bir parçası olan Hanhai sanayi şirketi, 2014 yılında kuruldu ve üretim merkezi, Çin'in Henan Eyaleti, Ruzhou şehrinde bulunuyor. Şu anda Çin'deki en büyük alümina mikro kristal seramik üreticisidir. Üretim merkezi 100.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır. Kendi geliştirdiği 3 mikro kristal aşınmaya dayanıklı ürün üretim hattına ve 2 yüksek sıcaklık silindir üretim hattına sahiptir. Her yıl 100.000 ton alümina mikrokristal top ve 600.000 rulo bu merkezde üretilmektedir. Bu ürünler yüksek yoğunluk, süper aşınma direnci, yüksek sıcaklık dayanımı ve korozyon direnci gibi mükemmel özelliklere sahiptir. Bu ürünler seramik, kimya, madencilik, makine ve diğer sanayilerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Kuruluşundan bu yana, şirket, on yıldan fazla bir süredir alümina bilyalı taş endüstrisindeki bilimsel araştırma ve geliştirmesiyle yeni bir alümina mikrokristal yapıda aşınmaya dayanıklı bilyalı taş ve astar tuğlası geliştirmiştir. İlk defa, yeni ürün, kentin yeni granülasyonundan mikro toz kalıplamaya kadar yeni bir atılım gerçekleştirdi. Aynı zamanda Çin'de mikro toz kalıplama yapan tek yüksek teknoloji kuruluşudur. Firmanın tüm ürünleri tünel fırın ateşleme işlemini benimsemiştir. Ürünlerin pratik aşınma parametreleri, mükemmel ürün performansı ve maliyet performansı ile piyasada iyi satılan mevcut sıradan alüminyum bilyelerin sadece 1 / 2'sidir. Bu ürün seramik üreticileri için öğütme zamanını% 15 ~% 25 oranında azaltır. Bilardo fabrikası başına ortalama elektrik maliyeti (60T şartnamesi) ayda yaklaşık 1.150 $ / ay ve top taş kaybının kaybı yaklaşık 882 $ / ay'dır (Yukarıdaki veriler Çinli işletmelerin kullanım istatistiklerine dayanmaktadır).

İletişim bilgileri
Hanhai Industry Co., Ltd

İlgili kişi: Mr. Steven

Tel: +86 18125669899

Faks: 86-181-2566-9899

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)